Kontakt

Czekamy na Ciebie

Siedziba

Drogerie Jasmin Sp. z o.o.
ul. Sycowska 40, 60-003 Poznań
tel. 785 013 733

wyślij wiadomość

 

Zobacz na mapie

Dział Handlowy

Drogerie Jasmin Sp. z o.o.
Ul. Paprotna 3
51-114 Wrocław

Anita Rzepka
Kupiec
tel: 726-005-594
a.rzepka@drogeriejasmin.pl

Renata Rokita
Kupiec
tel: 500-027-546
r.rokita@drogeriejasmin.pl

Dział Marketingu

Drogerie Jasmin Sp. z o.o.
ul. Paprotna 3
51-114 Wrocław

Adrianna Orzechowska
Spec. ds. Trade marketingu i non food
tel. 669-993-219
a.orzechowska@drogeriejasmin.pl

Patrycja Pawłowska
Marketing Manager
tel. 667-900-529
p.pawlowska@drogeriejasmin.pl

 

 

Dział Franczyzy

 

Małgorzata Stelmaszczyk

Manager ds Franczyzy
telefon: 697-974-709
email: m.stelmaszczyk@drogeriejasmin.pl

Oliwia Sobolewska

Regionalny Koordynator ds Ekspansji
telefon: 726-004-079
email: o.sobolewska@drogeriejasmin.pl

Mariusz Lipkowski

Regionalny Koordynator ds Ekspansji
telefon: 726-002-794
email: m.lipkowski@drogeriejasmin.pl

Łukasz Widyński

Regionalny Koordynator ds Ekspansji
telefon: 508-331-142
email: l.widynski@drogeriejasmin.pl

Dane firmowe

Nazwa firmy: Drogerie Jasmin Sp. z o.o.
Adres: ul. Sycowska 40, 60-003 Poznań
NIP: 7792071538
KRS: 
0000238589
REGON: 
639596363
Konto bankowe:
 Santander Bank Polska S.A.  75 1090 1346 0000 0000 3403 2759


Drogerie Jasmin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Sycowskiej 40, kod pocztowy 60-003, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym w Poznaniu Wydział VIII Gospodarczy KRS pod numerem 0000238589, NIP 7792071538, REGON: 639596363

Dane osobowe przetwarzane są w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu przetwarzania. Inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych, w szczególności podstawa prawna, wszystkie cele przetwarzania, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Tobie jako podmiotowi danych są szczegółowo określone w Polityce Prywatności

 

Razem jesteśmy silniejsi !  Dołącz do nas - zadzwoń 697 974 709


 

 

 

Formularz kontaktowy

© 2018 Drogerie Jasmin. All Rights Reserved.