Polecamy

Do kupienia w naszych drogeriach

PIANKI KOLORYZUJĄCE TIME OUT

Pianki koloryzujące Time Out Color Magic Mousse to propozycja dla kobiet, pragnących wyróżnić się oryginalnym kolorem włosów.

Produkt można aplikować na całej długości włosów lub tylko na wybranych pasmach, co daje nam ogromną ilość stylizacji: sombre, ombre lub pasemka to tylko kilka możliwości. Dodatkowo paleta najmodniejszych 8 kolorów pozwala na stworzenie oryginalnej fryzury. Produkt przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów, nawet tych, wcześniej farbowanych. Należy pamiętać, że przy jasnym kolorze włosów efekt może być bardziej intensywny.

Efekt koloryzujący utrzymuje się od kilku dni do kilku tygodni w zależności od intensywności mycia włosów i użytych środków myjących. Kolor wypłukuje się całkowicie, nie wnika bowiem w głąb łuski włosa tak, jak trwała farba.

Pianka jest bardzo wydajna, puszka o pojemności 75 ml wystarcza na pokrycie gęstych włosów o średniej długości. Zawsze przed aplikacją produktu należy wstrząsnąć zawartością puszki.

Zadbaliśmy o to, aby w naszym produkcie nie było amoniaku, utleniaczy, rezorcyny oraz PPD, dzięki czemu pianka koloryzująca Time Out nie wysusza włosów oraz pozostawia je w dobrej kondycji. Należy pamiętać o przeprowadzeniu testu na alergię na 48 godzin przed koloryzacją.

 

Zalety pianki koloryzującej Time Out Color Magic Mousse:

  • Nieskończona ilość stylizacji
  • Koloryzacja półtrwała, całkowicie zmywalna
  • Mała puszka, wielkie możliwości
  • Bezpieczeństwo
  • Doskonałe krycie
  • Łatwa aplikacja

Sposób użycia:

Piankę nakładamy na suche włosy i wmasowujemy w wybrane pasma obiema rękami. Podczas koloryzacji nie musimy brudzić dodatkowych akcesoriów, takich jak pędzle, grzebienie i miseczki.

Dzięki prostej aplikacji oszczędzamy czas, nałożenie pianki na całą długość włosów trwa o połowę krócej, niż proces nakładania trwałej farby. Dodatkowo nie musimy korzystać z pomocy osób trzecich, każda z Pań z pewnością poradzi sobie z nałożeniem pianki samodzielnie.

Więcej o produktach na http://www.slavica.eu/pl/time-out

Więcej w Jasmin

Najchętniej kupowane

A teraz w Jasmin

© 2018 Drogerie Jasmin. All Rights Reserved.