Polecamy

Do kupienia w naszych drogeriach

PAESE baza pod makijaż BESTSELLER

Paese Baza Pod Makijaż Rozświetlająca
Rozświetlające mikropigmenty zawarte w bazie równomiernie odbijają światło dając optyczny efekt rozświetlenia. Dzięki temu cera wydaje się promienna i odżywiona. Wyraźnie zmniejszają się drobne zmarszczki a skóra nie błyszczy się nawet po kilku godzinach od aplikacji. Można nakładać na całą twarz lub punktowo dla podkreślenia partii twarzy.
Pojemność: 15ml

Paese Baza Pod Makijaż Wygładzająca
Wygładzająca baza pod makijaż. Kremowa baza z witaminą E dla skóry suchej i normalnej. Przeznaczona jest do stosowania pod podkład, korektor, fluid, puder lub róż. Doskonale wygładza skórę i utrzymuje jej odpowiedni stopień nawilżenia. Specjalna formuła subtelnie matuje i przedłuża trwałość makijażu. Produkt został umieszczony w szklanym słoiczku wyposażonym w pompkę, dzięki czemu łatwo i przyjemnie aplikuje się na skórę.
Pojemność: 15ml

Paese Baza Pod Makijaż Korygująca
Korygująca baza pod makijaż dyskretnie maskuje niedoskonałości skóry, optycznie zmniejszając zaczerwienienia i przebarwienia. Delikatnie matuje i wygładza nierówności oraz zmarszczki. Tworzy na powierzchni skóry lekki, aksamitny film, który zapewnia długotrwałe nawilżenie. Przedłuża trwałość makijażu.
Pojemność: 15ml

Więcej w Jasmin

Najchętniej kupowane

A teraz w Jasmin

© 2018 Drogerie Jasmin. All Rights Reserved.