Polecamy

Do kupienia w naszych drogeriach

Profesjonalne pędzle do makijażu

BETER - światowy Lider w sprzedaży akcesoriów

Jesteśmy rodzinną firmą, założoną w 1936 roku w Barcelonie i prowadzoną już przez trzecie pokolenie.
Przez ponad 80 lat działalności staliśmy się ekspertami w naszej branży. Rozszerzyliśmy naszą ofertę produktową i skonsolidowaliśmy markę, zwiększając tym samym świadomość pośród klientów.
Czas i doświadczenie pokazały nam, że utrzymywanie relacji z każdym jednym klientem jest naszym zobowiązaniem w obliczu chęci wzrostu i innowacji.

Nasze pędzle do makijażu stworzyliśmy w porozumieniu z gronem znanych włoskich stylitów i makijażystów, spotkały się z ogromnym uznaniem w Europie, teraz wprowadzamy je na rynek Polski. Włosie pędzli to kompozycja włókien naturalnych oraz sztucznych specjalnie dobranych do zadania, które pędzel ma spełnić. Metalowa stalówka i specjalny system osadzania gwarantuje doskonałą jakość i utrzymywanie włosia w równej powierzchni. Drewniana, specjalne wyprofilowana rączka podnosi komfort użytkowania. 

2 w 1 szczoteczka do brwi i grzebyk do rzęs, włosie syntetyczne Zestaw do brwi i rzęs, który gwarantuje piękne spojrzenie przez cały rok. Syntetyczna szczoteczka do brwi nie podrażnia i zapewnia idealne ułożenie brwi włos przy włosku. Grzebyk podnosi rzęsy i przygotowuje je do aplikacji tuszu.
2 w 1 pędzel do brwi i aplikator do rzęs, włosie syntetyczne Wysokiej jakości pędzelek do brwi z włosia syntetycznego pozwala na precyzyjne nałożenie produktu. Syntetyczna szczoteczka natomiast pozwala przygotować rzęsy do aplikacji tuszu.
Pędzel do korektora, włosie syntetyczne Pędzel do korektora. Do punktowej aplikacji korektorów płynnych oraz kremowych. Wysokiej jakości pędzel wykonany z włosia syntetycznego. Jego miękka i wyostrzona końcówka pozwala na precyzyjną aplikację produktu. Idealnie nadaje się do zamaskowania cieni pod oczami lub drobnych niedoskonałości.
Aplikator do cieni z 2 wymiennymi końcówkami, gąbka lateksowa Aplikator do cieni. Do aplikacji cieni w formie prasowanej lub kremowej. Wysokiej jakości aplikator wykonany z gąbeczki lateksowej. Jego miękka i lekko zaokrąglona końcówka pozwala na precyzyjną aplikację produktu po całej powierzchni powieki ruchomej.
Pędzel do pudrów mineralnych, włosie syntetyczne Pędzel do pudrów mineralnych. Do aplikacji wszelkiego rodzaju pudrów mineralnych. Wysokiej jakości pędzel wykonany w włosia syntetycznego. Dzięki miękkiemu i lekko poskręcanemu włosiu pędzel wchłania puder stopniowo go uwalniając podczas aplikacji.
Mały pędzelek do aplikacji cieni, włosie kuca Mały pędzelek do aplikacji cieni. Idealnie nadaje się do rozprowadzania cieni w formie prasowanej lub sypkiej. Wysokiej jakości pędzel wykonany z włosia kuca. Jego krótka, miękka i lekko zaokrąglona końcówka pozwala na precyzyjną aplikację produktu po całej powierzchni powieki ruchomej. Precyzyjna aplikacja również tuż przy nasadzie rzęs.
Pędzelek do rozcierania cieni i kredek, włosie kuca Pędzelek do rozcierania cieni i kredek. Idealnie nadaje się do rozprowadzania cieni w formie prasowanej lub delikatnie kremowej. Wysokiej jakości pędzel wykonany z włosia kuca. Jego krótka, miękka i lekko zaokrąglona końcówka pozwala na delikatne rozcieranie cieni lub kredek tuż przy nasadzie rzęs. Nadaje się również do aplikacji cieni tuż przy nasadzie rzęs.
Pędzel do blendowania, włosie syntetyczne Pędzel do blendowania. Nadaje się do produktów o kremowej lub pudrowej konsystencji. Wysokiej jakości pędzel wykonany z włosia syntetycznego. Jego miękka końcówka oraz zaokrąglony kształt pozwala na precyzyjną aplikację produktu. Idealnie nadaje się do aplikacji cieni na górną część powieki oraz tuż pod łukiem brwiowym. Doskonałe narzędzie do cieniowania i blendowania. 
Precyzyjny pędzel do cieni, włosie syntetyczne Precyzyjny pędzel do cieni. Do aplikacji cieni pudrowych oraz sypkich na nieruchomą powiekę. Wysokiej jakości pędzel wykonany z włosia syntetycznego. Jego miękka końcówka oraz zaokrąglony kształt pozwala na precyzyjną aplikację produktu. Idealnie nadaje się do aplikacji cieni na górną część powieki oraz tuż pod łukiem brwiowym. Znajdzie swoje zastosowanie również przy nakładaniu produktu w kąciku oka.
Duży pędzel do pudru, włosie kozy Duży pędzel do pudru. Do aplikacji pudrów sypkich oraz prasowanych. Wysokiej jakości pędzel wykonany w całości z włosia kozy. Miękka i gęsta powierzchnia o lekko zaokrąglonym kształcie idealnie rozprowadza produkt po dużej powierzchni.
Pędzel do ust, włosie sobola Pędzel do ust. Do aplikacji zarówno szminek, błyszczyków jak i konturówek. Wysokiej jakości pędzel wykonany z włosia sobola. Jego miękka i wyostrzona końcówka pozwala na precyzyjną aplikację produktu. 
Pędzel FLAT TOP do płynnych podkładów, włosie syntetyczne Pędzel FLAT TOP do płynnych podkładów. Do aplikacji podkładów w formie płynnej lub kremowej. Wysokiej jakości pędzel wykonany w włosia syntetycznego. Posiada miękkie i krótkie włosie. Płaska, okrągła powierzchnia ułatwia precyzyjną aplikację produktu.
Płaski pędzel do konturowania, włosie syntetyczne Płaski pędzel do konturowania. Do aplikacji zarówno bronzerów jak i rozświetlaczy w formie pudrowej, płynnej lub kremowej. Wysokiej jakości pędzel wykonany w włosia syntetycznego.Posiada miękkie i krótkie włosie. Płaska powierzchnia ułatwia precyzyjną aplikację produktu.
Ścięty pędzel do różu, bronzera i rozświetlacza, włosie kozy Ścięty pędzel do aplikacji różu. Do zastosowania również przy rozprowadzaniu bronzerów lub rozświetlaczy. Wysokiej jakości pędzel wykonany w całości z włosia kozy.
Ścięta powierzchnia idealnie nadaje się do podkreślenia kości policzkowych. Znajduje swoje zastosowanie również przy użyciu bronzerów lub rozświetlaczy. 
Pędzel do płynnych podkładów, włosie syntetyczne Pędzel do płynnych podkładów. Do aplikacji wszelkiego rodzaju podkładów, korektorów lub masek w formie płynnej, półpłynnej lub kremowej. Wysokiej jakości pędzel wykonany w włosia syntetycznego. Jego miękka i delikatnie wyostrzona końcówka pozwala na idealną aplikację produktu, nie pozostawia smug, doskonale rozprowadza produkt nawet w trudno dostępnych miejscach
Duży pędzel uniwersalny, włosie syntetyczne Duży pędzel a'la KABUKI o różnorakim zastosowaniu. Do aplikacji pudrów w kamieniu, pudrów sypkich oraz bronzerów. Wysokiej jakości pędzel wykonany z  włókien syntetycznych.
Miękka i gęsta powierzchnia o wachlarzowym kształcie.
Pędzel z dwoma rodzajami włosia do podkładu oraz pudru, włosie kozy oraz syntetyczne Pędzel z dwoma rodzajami włosia do podkładu oraz pudru, włosie kozy oraz syntetyczne. Do aplikacji podkładów, kremów, emulsji oraz pudrów sypkich. Wysokiej jakości pędzel wykonany z mieszanek włosia kozy oraz włókien syntetycznych.
Okrągła a jednocześnie płaska na końcu powierzchnia gwarantuje bezbłędną  aplikację produktów.

Więcej w Jasmin

Najchętniej kupowane

A teraz w Jasmin

© 2018 Drogerie Jasmin. All Rights Reserved.