Polecamy

Do kupienia w naszych drogeriach

Ultra Mocna Baza Strong

Ultra mocna baza pod lakier hybrydowy pozwala na stworzenie trwałego manicure hybrydowego. Strong base to preparat przeznaczony pod lakier hybrydowy, który w doskonały sposób utwardza płytkę paznokcia przed nałożeniem lakieru, dzięki czemu manicure utrzymuje się do 3 tygodni na paznokciu bez odprysków. Dzięki specjalnie opracowanej formule ultra mocna baza hybrydowa idealnie sprawdzi się przy przedłużaniu paznokcia na szablonie. Pozwala na przedłużenie płytki paznokcia do 3 mm. Ponadto baza doskonale trzyma się płytki paznokcia a jednocześnie wiąże się z pierwszą warstwą lakieru, dając gwarancję trwałego manicure.

Sposób użycia:

Na uprzednio przygotowaną płytkę paznokcia nałóż cienką warstwę bazy, pamiętając o zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia, utwardzaj w lampie UV przez 30 sekund. Jeśli chcesz nałożyć na bazę lakier nie przemywaj Cleanerem, od razu po utwardzeniu możesz nakładać pierwszą warstwę lakieru.

Jeśli chcesz przedłużyć płytkę paznokcia, pod wolny brzeg paznokcia podłóż szablon, następnie nałóż cienką warstwę ultra mocnej bazy, utwardzaj w lampie UV przez 30 sekund. Powtórz czynność, przemyj bazę cleanerem i nadaj kształt pilnikiem. Przedłużony, wolny brzeg paznokcia pokryj białym lakierem laboom, utwardź w lampie, nałóż top, utwardź w lampie i ciesz się idealnym french manicure.

Pojemność 5ml

Więcej w Jasmin

Najchętniej kupowane

A teraz w Jasmin

© 2018 Drogerie Jasmin. All Rights Reserved.