Aktualności

Zobacz co nowego

wtorek, 06 marzec 2018 16:12

Relacja z konferencji Wiosenne Przebudzenie

Relacja z konferencji Wiosenne Przebudzenie
   

W dniach 3-4 marca w Pałacu Brzeźno spotkaliśmy się w kobiecym gronie na konferencji pod nazwą Wiosenne Przebudzenie. Swoją obecnością zaszczyciło nas ponad 30 blogerek z całej Polski, zajmujących się tematyką beauty i lifestyle. Spotkanie rozpoczęliśmy od krótkiego przywitania przy obiedzie. Małgorzata Zdziebko-Zięba, prowadząca konferencję, przedstawiła uczestnikom szczegółowy plan spotkania, a następnie oddała głos przedstawicielom Drogerii Jasmin – głównego organizatora.

Następnie przenieśliśmy się na salę rytuałów, aby posłuchać opowieści o niezwykłym świecie Słowian. Katarzyna Berenika Miszczuk, pisarka i autorka książek z cyklu “Kwiat Paproci” opowiadała o słowiańskich rytuałach związanych z nadejściem wiosny, zaklęciach miłosnych i leczniczych właściwościach ziół.

Następnie Irena Erhardt (Projekt wianki) oraz Katarzyna Wichowska (Green Dwarf) poprowadziły warsztaty z tworzenia wianków. Wszystkie uczestniczki doskonale poradziły sobie z niełatwym zadaniem i własnoręcznie wykonały przepiękne ozdoby włosów. W międzyczasie wiele z nich wzięło udział w konkursie instagramowym, zamieszczając zdjęcia wianków oraz produktów do pielęgnacji włosów partnerów – Natural World oraz Glam. Spośród opublikowanych zdjęć jury wyłoniło najciekawsze, którego autorką była Angelika Bogusz.

Po warsztatach i kolacji blogerki zebrały się w podziemiach pałacu. Tam czekało na nie sporo atrakcji. W sali barowej serwowaliśmy drinki nawiązujące do atrakcji i zaklinania wiosny – np. Ogródek Szeptuchy, Biała Dama czy Płonąca Marzanna. Tuż obok przedstawiciele firm MUA (Make Up Academy) oraz Bocca Beauty prezentowali swoje produkty, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

W salach z kadziami piwnymi uczestniczki mogły wczuć się w rolę stylistek przy stoisku do malowania paznokci hybrydowych, które przygotowała dla nich firma MYLAQ oraz wybrać do testowania próbki nowej marki kosmetycznej SLAVICA, do której współtworzenia zostały zaproszone przez organizatora.

Następny dzień powitaliśmy w wiosennym nastroju wraz z promieniami wschodzącego słońca. Naładowane pozytywną energią oraz wypoczęte po wieczornym spa uczestniczki rozpoczęły dzień od gry terenowej zorganizowanej przez markę Natura Siberica. Dzięki specjalnie przygotowanym zadaniom mogły poznać właściwości ziół obecnych w kosmetykach oraz odkryć zakamarki i tajemnice Pałacu Brzeźno.

To był naprawdę intensywny weekend, pełen radosnego wypatrywania wiosny. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie nasze tego typu spotkanie. Serdecznie dziękujemy za przybycie wszystkim uczestniczkom!

 

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy również sponsorom:

 

© 2018 Drogerie Jasmin. All Rights Reserved.