Wydrukuj tę stronę
wtorek, 11 sierpień 2020 09:04

Turniej dla golfistek „Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasmin” już w dniach 14-16 sierpnia w Hotel & SPA Pałac Brzeźno i Gradi Golf Club.

Turniej dla golfistek „Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasmin” już w dniach 14-16 sierpnia w Hotel & SPA Pałac Brzeźno i Gradi Golf Club.
   
|||| |||| ||||

W połowie sierpnia golfistki z Polski i z zagranicy zmierzą się w 7. turnieju Brunetki, Blondynki, czyli Metamorfozy by Drogerie Jasmin, największym tegorocznym turnieju kobiecym w golfa w Polsce.

Turniej po raz kolejny pokaże, że golf to wyjątkowy sport. Pełen elegancji i klasy, rozgrywany w otoczeniu pięknej przyrody, pozwalający nawiązać wspaniałe przyjaźnie. Brunetki, blondynki to przede wszystkim spotkanie w kobiecym gronie, niepowtarzalna energia i świetna zabawa. Spotkanie jest nie tylko okazją do sportowych zmagań doświadczonych zawodniczek, ma również popularyzować grę w golfa w kobiecym gronie – stąd prowadzona jest równolegle Akademia Golfa dla pań stawiających pierwsze kroki na greenie.


Rywalizacja i doskonała zabawa

Udanej grze i wyśmienitej zabawie będzie towarzyszyło wiele atrakcji oferowanych w turniejowych pakietach. W piątek uczestniczki mogą skorzystać z pokazowych zabiegów firmy ESDOR Zapraszamy do podróży po zaprzyjaźnionych markach w tym Sportofino, Chervo, Chopin, Stock, Grecos, Czas na Herbatę czy markach kosmetyków profesjonalnych oraz na totalny relaks w unikalnych wnętrzach i plenerach kompleksu Pałac Brzeźno Spa & Golf gdzie skorzystać można z himalajskiej strefy Wellness z tężnią, saunami i jacuzzi.

Słowiańskie klimaty podkreślą tańce, wspólne śpiewanie, konkursy, koncert, quiz, pokaz slavica-violin, zajęcia z gimnastyki słowiańskiej czy wykład o słowiańskiej magii miłosnej. Jak co roku na uczestniczki czekać będą wizażystki i fryzjerzy. Preferowane są oczywiście stroje słowiańskie – wielobarwne, kwiatowe, białe, zwiewne, naturalne, podkreślające piękno Słowianek, znane i doceniane na całym świecie!
Tradycyjnie odbędzie się konkurs, w którym będzie można wygrać voucher pobytowy na zaprzyjaźniony Dr Irena Eris Cup 2021.
Turniejowi towarzyszyć będzie wyśmienita kuchnia.

Drogerie Jasmin, jako partner tytularny turnieju, wspólnie z firmami JFenzi, Delia, Henkel, Loreal, Ocean Trade, Paese, Herbapol również przygotowały niespodzianki dla uczestniczek turnieju. Oprócz zestawów doskonałych kosmetyków kolorowych oraz do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, zorganizowały część metamorfoz makijażystki i stylistki fryzur, pokazy i strefy testowania.

Organizatorami turnieju są Hotel & SPA Pałac Brzeźno oraz Gradi Golf Club. Turniej wspierają Drogerie Jasmin, dostarczając atrakcje związane ze strefą beauty. Parterem turnieju została również marka S’Portofino, multibrand odzieżowy, stworzony z myślą o pasjonatach aktywnego stylu życia i miłośnikach mody. Patronat prasowy nad turniejem objęły redakcje Women’s Health i Gazety Wrocławskiej.

Więcej informacji na temat turnieju znajduje się na stronie www.brunetkiblondynki.pl oraz oficjalnym profilu Facebook: www.facebook.com/turniejbrunetkiblondynki.

Zapraszamy.

 

Galeria