Aktualności

Zobacz co nowego

czwartek, 26 lipiec 2018 08:11

Nowa Drogeria JASMIN w Kłodawie

Nowa Drogeria JASMIN w Kłodawie
   

W sobotę 14 lipca została otwarta nowa drogeria Jasmin w Kłodawie przy ul.Przedeckiej 2a.

Drogeria z tradycją od 1999 roku, przeszła wszystkie stadia rozwojowe i przemiany związane z trendami na rynku. W kwietniu tego roku p. Ola Wilk podpisała umowę o współpracy ze Spółką Drogerie Jasmin i od tego czasu planowała modernizację swojej drogerii. Od końca czerwca do 14.07 . drogeria przechodziła pełną metamorfozę.

Zmodernizowano wnętrze drogerii, Właściciele wymienili podłogę, sufit, witryny , oświetlenie. Przestawili ściany zyskując 20 m2 powierzchni sprzedażowej. W zmiany zaangażowany był cały personel i syn Właścicieli. Ze strony Jasmin osobą odpowiedzialną za modernizację była Oliwia Sobolewska. Drogeria z obsługi tradycyjnej przeszła na samoobsługę z nowoczesnym wystrojem i bardzo czytelnym oznaczeniem kategorii w sklepie.

Wszyscy klienci byli zachwyceni zmianami, w dzień otwarcia było ich bardzo wielu – około 700. Na klientów czekały w sklepie niespodzianki, największym powodzeniem cieszyło się Koło Fortuny, gdzie wygrywał każdy paragon. Klienci bardzo chętnie korzystali z zabawy.

Duży ruch konsumentów wzbudził zainteresowanie miejscowych stróżów porządku , którzy podjechali sprawdzić co się dzieje. Widząc zadowolonych Konsumentów i dzieci z różowymi balonikami, uśmiechnięci odjechali.

W 80 metrowej drogerii pracują 4 osoby + Właściciele : Aleksandra i Remigiusz Wilkowie. Uśmiechnięty i kompetentny personel drogerii czeka na swoich klientów 6 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17: 00. W soboty od 8:00 do 14:00.

Wizualizacja zewnętrzna jest widoczna z daleka i zachęca do wejścia. Udało się połączyć tradycję wypracowaną latami przez p. Wilków z nowoczesnym logo Jasmin. Właścicielom gratulujemy i życzymy samych sukcesów przez wiele lat.

© 2018 Drogerie Jasmin. All Rights Reserved.