A teraz w Jasmin

Zobacz nowości w naszej drogerii

Rękawiczki jednorazowe

Rękawiczki jednorazowe nitrylowe, dostępne w rozmiarach M/L.

Rękawice jednorazowe należą do najpowszechniej i najchętniej stosowanych produktów ochronnych. Bakterie, prątki, grzyby, drobnoustroje oraz wirusy mogą bardzo łatwo przenosić się z dotykanych przedmiotów na dłonie. Zachowanie podstawowych zasad higieny rąk wraz z zastosowaniem odpowiednio dobranych do rodzaju zagrożenia rękawic chroni użytkownika, pacjenta, a także dotykany przedmiot.

Rękawice diagnostyczne i ochronne stanowią zarówno wyrób medyczny, jak i środek ochrony indywidualnej. Mają za zadanie zabezpieczać nasze dłonie, stanowiąc pierwszą przeszkodę na drodze rozprzestrzeniania się bakterii, wirusów i innych zanieczyszczeń.

Jakość rękawic oraz ich cechy są określane przez restrykcyjne i szczegółowe wytyczne zawarte w odpowiednich dyrektywach i normach zharmonizowanych.

Właściwości:

  • równomiernie rolowany brzeg mankietu zapewniający łatwe zakładanie rękawic,
  • uniwersalny kształt,
  • szeroki wachlarz rozmiarów,
  • zgodne z wymaganiami Dyrektywy o Wyrobach Medycznych 93/42/EEC oraz Rozporządzenia (UE) 2016/425 (zgodnie z Artykułem 46 Rozporządzenia (UE) 2016/425: Dyrektywa Rady 89/686/EWG utraciła moc ze skutkiem od dnia 21 kwietnia 2018 r. Odesłania do uchylonej dyrektywy traktuje się jako odesłania do Rozporządzenia zgodnie z tabelą korelacji w załączniku X). 

 

Produkt niesterylny, jednorazowego użytku.

Posiada certyfikat CE.

W opakowaniu 100 szt.

 

Sprawdź dostępność w Drogerii Jasmin najbliżej Ciebie!

Więcej w Jasmin

Najchętniej kupowane

A teraz w Jasmin

© 2018 Drogerie Jasmin. All Rights Reserved.