A teraz w Jasmin

Zobacz nowości w naszej drogerii

City Protect Krem detoksykujący

Krem detoksykujący matowienie + nawilżenie na dzień
Zanieczyszczenia środowiska, szczególnie smog oraz promieniowanie UV i klimatyzacja, wywołują zaburzenia metabolizmu i dysfunkcje skóry, stanowiącej w naturalnych warunkach, szczelną tarczą ochronną przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Skóra zmienia koloryt – staje się szara i zmęczona, pojawiają się przebarwienia. Wytwarzane pod wpływem zanieczyszczeń wolne rodniki, powodują przedwczesne starzenie, podrażnienia i wzrost wrażliwości skóry, nasilając alergię oraz trądzik. Długotrwałym skutkiem gromadzenia się toksyn jest zaburzenie równowagi hydrolipidowej. Skóra normalna - staje się sucha; sucha - bardziej wrażliwa; mieszana - ma tendencję do jeszcze silniejszego przetłuszczania się.

Seria City Protect to odpowiedź ekspertek Lirene na potrzebę ochrony skóry przed zanieczyszczeniami i niekorzystnym działaniem środowiska miejskiego. Innowacyjne receptury stabilizują barierę hydrolipidową oraz wykazują silne działanie antyrodnikowe, dogłębnie detoksykując skórę, co zostało udowodnione naukowo na podstawie badań i oznaczenia RPF dla każdego kremu indywidualnie.

DETOX I ZMATOWIENIE

Aktywny węgiel torfowy pochłania toksyny oraz eliminuje zanieczyszczenia, które gromadząc się na skórze, zatykają pory. Mikrogąbeczki matujące, o specjalistycznej teksturze, mają zdolność do absorbowania nadmiaru sebum, pozostawiając przyjemne pudrowe wykończenie. Skóra staje się świeża, gładka i długotrwale matowa, a pory mniej widoczne.

ŁAGODZENIE I NAWILŻENIE

Bogaty we flawonoidy ekstrakt z liści mięty przynosi ukojenie od podrażnień i uwalnia od stresu oksydacyjnego, dzięki czemu skóra jest zrelaksowana. Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy oraz nawadniający kompleks AsianHydral silnie i długotrwale nawilżają skórę oraz zabezpieczają ją przed nadmierną utratą wody (TEWL). Skóra odzyskuje elastyczność i jędrność.

OCHRONA PRZED WOLNYMI RODNIKAMI

Witamina E z łatwością wbudowuje się w naskórek, skutecznie wychwytując i neutralizując wolne rodniki niszczące strukturę komórek skóry. Chroni ich prawidłową strukturę oraz DNA jądra komórkowego przez co istotnie wpływa na spowolnienie procesów starzenia. Skóra odzyskuje piękny, młody i zadbany wygląd.

AKTYWNY WĘGIEL TORFOWY
Pochłania toksyny, zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum.

EKSTRAKT Z MIĘTY
Stymuluje produkcję beta-endorfin czyli tzw. hormonów szczęścia. Przynosi ukojenie od podrażnień i uwalnia od stresu oksydacyjnego, dzięki czemu skóra jest zrelaksowana

BIOLIN
Wzmacnia naturalna ochronną barierę skóry, tworzy tarczę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Przynosi ukojenie od podrażnień i stresu antyoksydacyjnego.

KWAS HIALURONOWY
Składnik silnie nawilżający, wiąże wodę w naskórku.

ASIANHYDRAL
Kompleks silnie nawilżający, zabezpiecza skórę przed utratą wody.

WITAMINA E
Silny antyoksydant. Wbudowuje się w naskórek, skutecznie wychwytując i neutralizując wolne rodniki niszczące strukturę komórek skóry. Chroni ich prawidłową strukturę oraz DNA jądra komórkowego przez co istotnie wpływa na spowolnienie procesów starzenia.

Efekty:
93% nadaje skórze uczucie świeżości i czystości*

Efekt zmatowienia utrzymuje się do 20h*

79% przeciwdziała nadmiernemu przetłuszczaniu skóry*

61% długotrwale matuje i maskuje zaskórniki*

89% nawilża skórę*

*TEST IN VIVO – OCENA W GRUPIE 28 KOBIET PO 4 TYGODNIACH STOSOWANIA

Więcej w Jasmin

Najchętniej kupowane

A teraz w Jasmin

© 2018 Drogerie Jasmin. All Rights Reserved.