Dobre rady

Warto wiedzieć

wtorek, 28 kwiecień 2020 08:33

SQINIQA – zdrowsza skóra naturalnie

Oceń ten artykuł
(1 głos)
SQINIQA – zdrowsza skóra naturalnie
   
|||| |||| ||||


SQINIQA (czyt. skinika) to wyjątkowa w skali świata polska marka kosmetyków naturalnych. Unikalność SQINIQA polega na wykorzystaniu surowców naturalnych w najbardziej wartościowej postaci - zimno tłoczonych i nierafinowanych olejów roślinnych w tym natywnego masła shea (karite) - głównego komponentu SQINIQA. Tłuszcze roślinne w tej postaci zachowują wysokie stężenie związków aktywnych o właściwościach rewitalizujących dla skóry oraz charakterystyczny, otulający zapach. Receptury marki bazują na synergistycznej kombinacji rodzimych wyciągów i ekstraktów roślinnych z egzotycznymi surowcami, o uznanej skuteczności.

Czym jest natywne masło shea (karite)?

Określenie „natywne” oznacza oryginalne, niezmienione i podkreśla miejsce pochodzenia surowca - bezpośrednio od kobiet - wytwórczyń, które produkują masło shea znanymi od lat, tradycyjnymi metodami. Mamy dostawcę masła shea o najlepszych parametrach i najwyższej możliwej jakości! Natywne masło shea cechuje się wysoką (aż do 19%) zawartością frakcji nieulegającej zmydlaniu i doskonałym przyswajaniem przez ludzką skórę.

Jakie jeszcze składniki aktywne wykorzystuje SQINIQA?

W kosmetykach SQINIQA znajdziemy bogactwo skrupulatnie wyselekcjonowanych, wyjątkowych i niezwykle cenionych składników aktywnych o potwierdzonych walorach pielęgnacyjnych tj. olej z awokado, krokosza barwierskiego i kukui, olejek z ogórecznika, z pestek winogron oraz nasion czarnej porzeczki czy dzikiej róży, a także rozmaryn, ekstrakt z lipy, papai, ananasa, ogórka, czarnego bzu, kiełków pszenicy oraz wiele innych.

Czy SQINIQA jest skuteczniejsza od innych produktów z masłem shea?

Tak - dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, która zapobiega utracie w procesie produkcji nawet najmniejszej części aktywnych związków z surowców. Skuteczność kosmetyków SQINIQA została udowodniona w badaniu ewaluacyjnym przeprowadzonym przez ekspertów Uniwersytetu Jagiellońskiego. W czasie badania wykazano, że u zdecydowanej większości badanych już po tygodniu stosowania kosmetyków SQINIQA widoczna była istotna poprawa kondycji skóry.

Czym jest formuła Q Karite Innovation?

To bezkompromisowa koncepcja produkcji, opracowana w czasie 24-miesięcznego projektu badawczego przez ekspertów z dziedziny chemii kosmetycznej Politechniki Krakowskiej, polegająca na holistycznym podejściu do zagadnienia wytwarzania kosmetyków SQINIQA. Zakłada ona wykorzystanie rzadkich i drogich surowców, natywnego masła karite oraz bezpiecznych technologii produkcji, aby finalnie dostarczyć skuteczny preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji nawet najbardziej wymagającej skóry.

Jakiego typu kosmetyki znajdziemy w linii 360˚ Skin Care Concept?

Linia 360˚ Skin Care Concept obejmuje silnie skoncentrowane preparaty typu serum do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, dłoni i stóp, oparte na natywnym maśle shea i kompozycji olejków roślinnych, maski algowo-okrzemkowe typu peel-off w aż dziesięciu rodzajach oraz kosmetyki o subtelniejszym działaniu do codziennej pielęgnacji tj. toniki i chusteczki tonizujące.

Dlaczego SQINIQA?

Preparaty Sqiniqa są niezwykle wydajne i estetyczne a zawarta w nich esencja najcenniejszych dobrodziejstw natury czyni z domowej pielęgnacji iście luksusowe spa dla skóry (nawet tej najbardziej wymagającej).

więcej informacji i opisy produktów marki Sqiniqa na https://sqiniqa.pl/.

Czytany 651 razy

© 2018 Drogerie Jasmin. All Rights Reserved.